Blog page
yoga

Wakacje w pełni, a jak wiemy ciężko w tej chwili wyobrazić sobie leżenie na plaży bez dostępu do Internetu. Jak w inny sposób przekażemy naszym znajomym gdzie w tej chwili spożywamy najlepsze lody czy najbardziej orzeźwiający sok. A kiedy dopadnie nas deszcz – co zwłaszcza na wakacjach nad naszym pięknym, polskim morzem zdarza się często – nasze pociechy już nie będą nerwowo krążyć i płakać naciągając nas na kolejne klocki.

Doskonałym rozwiązaniem będzie tablet z wbudowanym modemem. Ciekawą propozycją jest Lenovo IdeaTab Yoga B6000 16GB 3G. Niewielki rozmiar, elegancki wygląd, atrakcyjna cena – to cechy przemawiąjące za tym modelem.

Dzięki wbudowanej pamięci 16 GB rozszerzalnej dzięki karcie microSD możemy na urządzeniu przechowywać zdjęcia, muzykę, czy aplikację. 16 – godzinny czas pracy na baterii pozwoli nam komfortowo pracować przez cały dzień bez potrzeby ciągłego, nerwowego poszukiwania gniazdka z prądem, a rozkładana podstawka pozwoli nam ustawić tablet bez dodatkowych akcesoriów.

Życzymy wszystkim błogiego wypoczynku ale zanim się na niego wybierzecie zapraszamy na zakupy. Do końca lipca atrakcyjna cena 799,00.