Blog page
Brother_MFC_J200_WiFi-78ced343

Nastały nam czasy dobrobytu, w których sklepowe półki uginają się od urządzeń drukujących przeróżnej formy i zastosowania. Możemy wybierać między drukarką a urządzeniem wielofunkcyjnym, technologią atramentową a laserową, między drukiem „z pojemnika” a tonerem z bębnem lub atramentem z głowicą.

Na rynku drukarek panuje równowaga, rzadko kiedy pojawiają się oferty wyjątkowe. Wszystko zależy od naszych potrzeb, preferencji i zawartości portfela. Dziś chcielibyśmy wziąć pod lupę urządzenia wielofunkcyjne Brother InkBenefit. Nieduże maszyny z dużymi możliwościami. Urządzenia posiadają pojemniki z atramentem wydajnościowo zbliżone do tonerów (2500 str. w czerni i 1300 str. z każdego koloru). Na uwagę zasługuje cena pojemnika – w oryginale to jedyne 39 zł. za sztukę. Pozwala to obniżyć koszty wydruku do 0,016zł za stronę!

DCP-J100 to pierwszy z rodziny, podstawowy model przeznaczony do użytku domowego lub małej firmy. Oferuje prędkość wydruków na poziomie 11 stron w czerni oraz 6 stron w kolorze, posiada monochromatyczny wyświetlacz oraz skaner w rozdzielczości do 1200dpi.

Kolejny w rodzinie, najbardziej popularny, to model DCP-J105 – od poprzednika różni go to, że posiada funkcję WiFi – co pozwoli nam pozbyć się niepotrzebnych kabli.

Najbardziej przydatny w małym biurze może okazać się najwyższy w rodzinie model MFC-J200. Dodatkowo, oprócz wszystkich funkcji pozostałych modeli posiada on faks oraz automatyczny podajnik oryginałów ADF. Podsumowując zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz zakupów urządzeń firmy BROTHER.

Koniecznie zarejestruj swoje urządzenie na stronie internetowej firmy – pozwoli Ci to bezpłatnie przedłużyć gwarancję do 3 lat.

TANIE DRUKOWANIE CZAS ZACZĄĆ!!!