aio

Szczegóły

Komputery All In One nie są jeszcze zbyt popularne w Polsce, aczkolwiek z miesiąca na miesiąc ta popularność wzrasta. Wielu “entuzjastów” twierdzi, że sprzęty te mają dość wysoką ceną nieadekwatną do raczej niskiej wydajności. Jednak w tym sprzęcie zdecydowanie wydajność nie jest najważniejsza. Na komputery AiO należy patrzeć przez pryzmat ich funkcjonalności. Nie są to demony prędkości, do grania  raczej się nie nadają, a jeżeli już, to w niskich ustawieniach grafiki.

Ich zastosowanie to przede wszystkim szeroko pojęta rozrywka domowa czy też wykorzystanie w biurach, gdzie nie zajmą tak dużo miejsca jak standardowa “skrzynka” z monitorem. Typowy zestaw AiO umożliwia bezproblemowe korzystanie z internetu, oglądanie filmów, zdjęć, pracę w dokumentach tekstowych, komunikację i całą masę innych rzeczy, które nie wymagają dużej mocy obliczeniowej. Ciekawym rozwiązaniem są również AiO z dotykowym ekranem, który swą funkcjonalnością niejednego zaskoczy.

W naszej ofercie mamy zarówno sprzęty ze standardową matryca jak tez te z matryca dotykową. Możemy Państwu zaproponować urządzenia wiodących marek takich jak: HP, ASUS, Acer, MSI, Lenovo, DELL, Samsung, SONY.