tablet

Szczegóły

Coś bez czego w tej chwili nie wyobrażamy sobie normalnej egzystencji, czyli smartfon oraz tablet. W dzisiejszej dobie rozwoju techniki najważniejsza staje się miniaturyzacja oraz długość pracy na baterii, a dzisiejsze telefony czy tablety spokojnie mogą zastąpić nasz stary laptop i komputer stacjonarny.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno sprzęty nie obciążające nadto naszego domowego budżetu, jak i produkty dla najbardziej wymagających entuzjastów nowinek.

Możemy Państwu zaproponować tablety ekonomiczne, które z powodzeniem mogą służyć do przeglądania stron WWW, odbierania poczty, czy korzystania z portali społecznościowych. Posiadamy oczywiście również tablety multimedialne – wszechstronne urządzenia dotykowe, które świetnie spiszą się w czasie oglądania filmu, słuchania muzyki, czy grania.

W swojej ofercie posiadamy urządzenia wiodących marek, takich jak: HP, Lenovo, DELL, Modecom, Acer czy NavRoad.

Mówiąc o urządzeniach przenośnych nie możemy zapomnieć o smartfon’ach które w zastraszającym tempie wypierają standardowe telefony. Możemy poszczycić się dostępnością najnowszych modeli praktycznie w dniu premiery. W swoim portfolio posiadamy najbardziej wiodące modele marek: HTC, LG, Samsung, Nokia, Sony, Huawei itp.